22-latek pocięty tulipanem. Do ataku doszło przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie

i

Autor: KPP Bełchatów

22-latek pocięty "tulipanem". Do ataku doszło przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie

2023-01-17 12:38

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszał 38-latek, który przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie zranił "tulipanem" 22-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do miejscowego szpitala. Napastnikowi grozi do 5 lat więzienia.

15 stycznia przy ulicy Przemysłowej w Bełchatowie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który zranił w rękę 22-letniego mieszkańca gminy Rząśnia. Około godziny 3:40 dyżurny otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który chodzi po parkingu i szarpie za klamki pojazdów. Obecny na miejscu zgłaszający oświadczył przybyłym policjantom, że kiedy wraz z kolegą zauważyli tę sytuację, zwrócili mężczyźnie uwagę.

- Wówczas zaczął on być agresywny, potłukł trzymaną w ręku butelkę i zaatakował kolegę zgłaszającego „tulipanem”. Pokrzywdzony z raną ciętą przedramienia pojechał do szpitala. Zgłaszający wskazał funkcjonariuszom siedzącego w jednym z pojazdów agresora. Policjanci podjęli interwencję, podczas której na podszybiu od strony pasażera zauważyli potłuczone szyjki butelek. Sprawcą okazał się 38-letni mężczyzna. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie - informują bełchatowscy policjanci. 

Agresor został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia ciała za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawą informację lub chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy. Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Miałeś/aś wypadek podczas uprawiania sportu?
Potężna fabryka narkotyków pod Krakowem zlikwidowana. Wśród zatrzymanych dwaj "chemicy"