Bełchatów to Świetlna Stolicy Polski? Rusza 12 edycja kolorowego plebiscytu Świeć się z Energą!

i

Autor: Materiały prasowe Bełchatów 2020

Bełchatów to "Świetlna Stolica Polski"? Rusza 12 edycja kolorowego plebiscytu Świeć się z Energą!

2021-01-05 11:20

Ruszyła XII edycja "Świeć się z Energą". Wyjątkowego konkursu w którym każde z miast może zawalczyć o miano najpiękniej rozświetlonego miejsce w Polsce! Ale to nie wszystko, bo oprócz tak ważnego tytułu, do zwycięskich miast trafią także charytatywne nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Mieszkańcy Bełchatowa! Pora ruszyć do "walki" o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski"!

Organizatorzy konkursu już od 12. lat udowadniają jak wielkie serce mają Polacy. Charytatywna pomoc w ramach "Świeć się z Energą" trafiła do dziesiątek placówek pomocowych oraz setek rodzin indywidualnych w całej Polsce, a całkowita kwota wsparcia przekroczyła w zeszłym roku 1 milion złotych. Podczas XI edycji charytatywnego plebiscytu tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" zdobyła Bielsko-Biała, a zaraz za nią uplasował się Zamość i Rzeszów. Czy tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" zostanie obroniony w tym roku? A może któreś z miast zaskoczy swoją wyjątkową iluminacją? Przekonajmy się.

Czy pomoc trafi do potrzebujących z Twojego miasta?

 Dzięki Świeć się z Energą do 16 miast z całej Polski trafia kilkadziesiąt urządzeń AGD o łącznej wartości 200.000zł! Lodówki, pralki otrzymają osoby i instytucje, które nie mogą pozwolić sobie na nowy sprzęt. Chcesz pomóc potrzebującym ze swojego miasta? Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Zgłoś swoje miasto!

Zasady zgłoszenia są naprawdę proste, wystarczy zrobić zdjęcie, które pokazuje magię świątecznych iluminacji i wysłać je poprzez formularz zgłoszeniowy. Jeśli zgłoszenie wysyła instytucja miejska zdjęcie lub zdjęcia wraz z krótkim opisem należy wysłać na adres: plebiscyt@se.pl. Natomiast, jeśli zgłoszenia dokonuje uczestnik Konkursu Fotograficznego „Świeć Się”, to wystarczy dodać zdjęcie poprzez formularz zgłoszeniowy w kategorii Moje Miasto (poniżej więcej o konkursie). Śpieszcie się jednak, bo zgłoszenia do Plebiscytu można wysyłać do 7 stycznia 2021 roku włącznie. Więcej informacji znajdziecie na stronie - TUTAJ!

Bełchatów to "Świetlna Stolica Polski"?

Nigdzie nie jest tak pięknie, jak w Bełchatowie zimą! Chociaż w te Święta Bożego Narodzenia będziemy musieli obyć się raczej bez śniegu, to nie znaczy, że wieczorne ulice pozbawione będą blasku i uroku. Tegoroczny wystrój w mieście względu na pandemię koronawirusa oglądają głównie mieszkańcy. Jest jednak na co popatrzeć! Urząd Miasta przeszedł prawdziwą metamorfozę i stał się świetlnym pałacem niczym z animowanej bajki. W najbardziej reprezentacyjnej części miasta stanęła podświetlana choinka. W tym roku ozdobiły ja jasne światełka i żółte gwiazdy. Prócz tego zobaczymy też  niezwykłą, iskrzącą się fioletem fontannę.

Was też zachwyciła bełchatowska iluminacja? Zgłoście miasto do plebiscytu Świeć się z Energą! A może inne miasto z Twojego województwa zasłużyło na ten tytuł? Do tej pory zgłosiły się między innymi Łódź i Kutno. I lista wciąż się wydłuża! Bądźcie na bieżąco wchodząc na stronie swiecsie.se.pl, gdzie możecie głosować na swoich faworytów.

Konkurs fotograficzny "Świeć się"

Na tym jednak świąteczny konkurs się nie kończy, bo "Świeć się z Energą" to nie tylko plebiscyt miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, na zrobionym przez siebie zdjęciu uchwycić atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka oraz Moja Iluminacja. A potem to już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Więcej informacji znajdziecie W TYM MIEJSCU!

Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

świeć się 2

i

Autor: Materiały prasowe

Akcja partnerska