Maseczka

i

Autor: Pixabay W Płocku 41-letnia kobieta zignorowała zasady izolacji i poszła na zakupy. Zdj. ilustracyjne.

Łódzkie. Był poszukiwany listem gończym. Wpadł... przez BRAK MASECZKI

2022-01-30 14:06

Policjanci zatrzymali 39-latka, który w sklepie w Bełchatowie (Łódzkie) nie nosił maseczki. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia.

Jak przekazała w niedzielę rzeczniczka bełchatowskiej policji nadkom. Iwona Kaszewska, interwencja miała miejsce w związku z rutynową kontrolą funkcjonariuszy, czy wprowadzone obostrzenia i nakazy sanitarne są przestrzegane.

- Tak było też w sobotę, kiedy wykonując swoje zadania na terenie jednego ze sklepów w Bełchatowie funkcjonariusze zauważyli mężczyznę bez maseczki. Na widok mundurowych mężczyzna wyraźnie był zdenerwowany – mówiła Kaszewska.

Jak się okazało, po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych, 39-letni bełchatowianin jest poszukiwany listem gończym przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary więzienia.

Za niestosowanie się do nakazu zasłaniania ust i nosa w przestrzeni handlowej mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Następnie trafił do aresztu śledczego, gdzie najbliższy czas spędzi za wcześniejsze przewinienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Czy wspierasz WOŚP?