Śmiertelne potrącenie w Szastałach

i

Autor: KWP Białystok Śmiertelne potrącenie w Szastałach / Zdjęcie ilustracyjne

Łódzkie. Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej. Kierowca fiata potrącił pieszego

2021-10-08 11:59

35-letni mężczyzna zginął w wyniku potrącenia przez kierowcę fiata. Tragedia miała miejsce w czwartek wieczorem w miejscowości Łobudzice (pow. bełchatowski). Policjanci z komisariatu w Zelowie pod nadzorem bełchatowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o ostrożność.

Do tragedii doszło o godzinie 20.30, na drodze W-484 w miejscowości Łobudzice.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Fiat Doblo, potrącił pieszego, który prawdopodobnie wtargnął na jezdnię - czytamy w komunikacie. - Pieszy ubrany był w ciemną odzież i nie posiadał elementów odblaskowych.

Niestety, pomimo akcji reanimacyjnej, na skutek odniesionych obrażeń, poszkodowany 35-letni mieszkaniec Łobudzic, zmarł na miejscu.

- Kierujący fiatem był trzeźwy - relacjonują funkcjonariusze. - Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają śledczy z Komisariatu Policji w Zelowie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pożar ciężarówki na autostradzie A4