Kacper Piechocki został raperem

i

Autor: PGE Skra Bełchatów

Muzykalny siatkarz. Zawodnik PGE Skry Bełchatów spełnił swoje marzenie [WIDEO]

2020-11-19 13:16

Kwarantanna wyzwala kreatywność. Mamy na to dobry przykład. Siatkarz PGE Skry Bełchatów Kacper Piechocki podczas przymusowej przerwy w rozgrywkach spełnił swoje marzenie i został... raperem! Efekty można podziwiać w nagranym teledysku.

Kacper Piechocki libero PGE Skry Bełchatów, podobnie jak jego zespołowi koledzy przebywał ostatnio w kwarantannie. Kilkanaście dni izolacji dało w kość wszystkim żółto-czarnym i choć trenowali on-line, to rzeczywistość "domowego aresztu" wymusiła ciekawe aktywności, dalece odbiegające od tych sportowych. Piechocki postanowił na przykład spełnić swoje marzenie i stał się raperem.

Libero bełchatowskiego zespołu nawiązał muzyczną współpracę z bełchatowską grupą OSD Familia, która propaguje kulturę hip-hopową w regionie, ale też często angażuje się w akcje charytatywne czy dobroczynne. Nic więc dziwnego, że Kacper postanowił poszukać pomocy u profesjonalistów. Zobaczcie sami efekty współpracy siatkarza z hip-hopowcami.

- Oczywiście całą akcję traktujemy z przymrużeniem oka, bowiem Kacper i tak lepiej, niż na rapie, zna się na siatkówce - pisze PGE Skra Bełchatów i dodaje: - Cieszymy się jednak, że mógł spełnić swoje marzenie i kreatywnie spędzić czas na kwarantannie. Mamy nadzieję, że utwór przypadł Wam do gustu!

Sonda
Czy Kacper Piechocki sprawdził się w roli rapera?
Hazard w Pyrzycach. Nielegalny salon gier zlikwidowany