To miała być rutynowa kontrola. 22-latka z Bełchatowa zgubiło nerwowe zachowanie

i

Autor: KPP Bełchatów

To miała być rutynowa kontrola. 22-latka z Bełchatowa zgubiło nerwowe zachowanie

2024-02-06 6:37

Bełchatowscy policjanci zatrzymali 22-latka, który odpowie za posiada środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna wpadł podczas prewencyjnego legitymowania na terenie osiedla Ludwików w Bełchatowie.

W nocy 3 lutego mundurowi z Wydziału Prewencji między innymi patrolowali teren osiedla Ludwików w Bełchatowie. Tuż po północy ich uwagę zwrócił samochód marki Audi, stojący na poboczu drogi. Za kierownicą auta siedział młody mężczyzna, który na widok zatrzymującego się policyjnego radiowozu zaczął nerwowo się zachowywać. Mając podejrzenie, że może on mieć coś na sumieniu postanowili go wylegitymować.

- Od początku trwania interwencji bełchatowianin nie krył swojego zdenerwowania. Policjanci szybko ustalili co było tego przyczyną. Na siedzeniu pasażera leżała lufka po narkotyku. W wyniku przeszukania mężczyzny i samochodu mundurowi znaleźli i zabezpieczyli środki psychotropowe. Dilerki narkotyku mężczyzna trzymał w swojej kieszeni oraz na siedzeniu pasażera. 22-letni bełchatowianin został zatrzymany - mówi Iwona Kaszewska, rzecznik prasowy KPP w Bełchatowie.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków zakazanych Ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy często śnisz w nocy?
Trener karate usłyszał wyrok