Tworzą oryginalne ozdoby inspirowane lasem. Świąteczne warsztaty w muzeum w Bełchatowie [AUDIO]

i

Autor: RR

Tworzą oryginalne ozdoby inspirowane lasem. Świąteczne warsztaty w muzeum w Bełchatowie [AUDIO]

2022-12-08 13:23

Kreatywność i dobra zabawa. Dzieci z Bełchatowa biorą udział w świątecznych warsztatach organizowanych przez bełchatowskie muzeum. Tworzą tam oryginalne dekoracje z wykorzystaniem leśnych darów. W dwudniowych zajęciach weźmie udział ponad 150 uczniów ze szkół podstawowych z Bełchatowa i okolic.

Dzieciaki z Bełchatowa poczuły już klimat świąt. Miejscowe muzeum zorganizowało dla nich warsztaty na których tworzą ozdoby świąteczne inspirowane lasem. Wszystko pod czujnym okiem leśnika.

- Robią dekoracje świąteczne do których bazą są plastry drewna i szyszki. Dzieciakom idzie bardzo dobrze, wykonują też ozdoby bardzo ładnie i dokładnie - nie ukrywa Anna Stawiany z Nadleśnictwa Bełchatów.

 Trudno się z tymi słowami nie zgodzić, bo dzieci zaangażowały się na całego. Zgodnie podkreśliły, że lubią takie kreatywne zajęcia. 

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Świąteczne warsztaty w muzeum w Bełchatowie. Posłuchaj wypowiedzi uczestników

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Zaszczepisz dziecko przeciw grypie?
Kurs gotowania Michel Moran