19-latek chciał przechytrzyć kasjerki w bełchatowskim markecie. Trafił na nieumundurowanego policjanta

i

Autor: KPP Bełchatów

19-latek chciał przechytrzyć kasjerki w bełchatowskim markecie. Trafił na nieumundurowanego policjanta

2023-03-01 10:13

Czujne oko policjanta, także po służbie. W jednym z marketów w Bełchatowie funkcjonariusz zauważył jak młody mężczyzna minął linię kas, nie płacąc za towar. 19-latek próbował ukraść m.in. mleko w proszku.

Policjantem jest się nie tylko w czasie służby. 25 lutego po godz. 14 dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał informacje o ujęciu sklepowego złodzieja, w markecie przy ulicy Wyszyńskiego w Bełchatowie. Okazało się, że interweniującym mężczyzną jest policjant na co dzień pełniący służbę w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Funkcjonariusz, będąc w czasie wolnym od służby, robiąc zakupy w bełchatowskim sklepie zwrócił uwagę na klienta, którego zachowanie było podejrzane.

- Młody mężczyzna, który miał ze sobą wózek sklepowy, nie płacąc za towar przeszedł linię kas i chciał opuścić teren marketu. Funkcjonariusz natychmiast zareagował, dzięki czemu amator cudzego mienia już chwilę po tym był w rękach bełchatowskiej policji. Nieuczciwym klientem okazał się 19-letni bełchatowianin, który ukradł słuchawki, mleko w proszku oraz bluzę - informują stróże prawa z KPP w Bełchatowie. 

Skradziony towar wartości blisko 300 złotych wrócił na półki sklepowe, a sprawca za kradzież odpowie przed sądem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy korzystasz i będziesz korzystać z TikToka?
Ogromne stado żubrów wstrzymało ruch na jezdni w Puszczy Knyszyńskiej