A1 w Łódzkiem: 1 kwietnia dodatkowe utrudnienia dla kierowców. Gdzie zatrzymają ruch?

i

Autor: GDDKiA

A1 w Łódzkiem. Uwaga kierowcy! 1 kwietnia dodatkowe utrudnienia. Zobacz gdzie!

2021-03-31 11:14

Uwaga kierowcy! W czwartek, 1 kwietnia od godzin porannych dodatkowe utrudnienia na budowanej autostradzie A1 w Łódzkiem. Na wysokości Jeżowa między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem będą prowadzone prace przy powstającym wiadukcie. Należy spodziewać się chwilowych zatrzymań ruchu. Jak mają wyglądać utrudnienia? Przeczytajcie!

1 kwietnia w godzinach 7.30 - 13.30 na wysokości Jeżowa należy spodziewać się chwilowych zatrzymań ruchu na budowanej autostradzie A1. Ma to związek z pracami, jakie trzeba przeprowadzić na powstającym nad autostradą wiadukcie na drodze powiatowej Jeżów – Laski.

W wyznaczonych godzinach musimy liczyć się z postojami w okolicy wiaduktu (odcinek ok. 0,5 km drogi).

- Zatrzymania ruchu będą trwały maksymalnie do 15 minut, jak deklaruje wykonawca. Ruch kierowany przez przeszkolonych pracowników będzie odbywał się w tym czasie wahadłowo. Apelujemy o rozwagę i rozsądek - informują służby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi. 

Ten odcinek budowy można ominąć jadąc tzw. starą trasą, czyli DK91 między Piotrkowem Trybunalskim i Kamieńskiem.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Jakim żywiołem jesteś?

Pytanie 1 z 8
Twoje wymarzone wakacje to:
Strażnicy miejscy vs. mieszkaniec jedzący hot doga!