Bezdomny palił ubrania w toalecie bełchatowskiego dworca. 60-latek był kompletnie pijany

i

Autor: Pixabay

Bezdomny palił ubrania w toalecie bełchatowskiego dworca. 60-latek był kompletnie pijany

2021-08-25 16:49

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 60-letni bezdomny z Bełchatowa, który w toalecie dworca palił swoje ubrania. Mężczyzna był kompletnie pijany. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 23 sierpnia na terenie dworca przy ulicy Czaplinieckiej w Bełchatowie. Tuż przed północą funkcjonariusze straży miejskiej otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zamknął się w toalecie dworca i rozpalił tam ogień.

- Na miejscu okazało się, że bezdomny mężczyzna uszkodził i zanieczyścił pomieszczenie toalety. Wewnątrz oprócz uszkodzonego urządzenia domykającego drzwi, deski sedesu i okopconych ścian znajdowały się resztki tlącej garderoby. 60-latek był pijany i miał problem z utrzymaniem równowagi – informują policjanci z KPP w Bełchatowie, którzy dodają, że straty wyceniono na 600 złotych.

Mężczyzna prosto z dworca trafił do policyjnej celi. Następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Quiz o samochodach z ZSRR

Pytanie 1 z 13
Na jakim radzieckim samochodzie bazowała FSO Warszawa?
Młoda kobieta WTARGNĘŁA na przejście dla pieszych