Lekarze (zdj. ilustracyjne)

i

Autor: Pixabay

"Biały Tydzień" w Bełchatowie. Lekarze specjaliści będą udzielać bezpłatnych porad

2021-09-17 15:59

Lekarskie porady różnych specjalistów oraz prelekcje. Tak zapowiada się „Biały Tydzień”, który rusza już w poniedziałek 20 września. Do piątku 24 września, w Cafe Senior Raj przy ul. Energetyków 6, na zainteresowanych bełchatowian czekać będą lekarze z różnych dziedzin medycyny.

„Biały Tydzień” to oferta skierowana przede wszystkim do starszych mieszkańców naszego miasta, ale skorzystać z okazji mogą wszyscy. Oprócz porad lekarskich z różnych dziedzin medycyny np. urologa, diabetologa, dermatologa, onkologa, kardiologa czy endokrynologa, będą również prelekcje. Dotyczyć będą m.in. porad żywnościowych związanych, chociażby z chorobą cukrzycową,  profilaktyki chorób sercowo- naczyniowych, wiedzy na temat nieprawidłowego działania tarczycy czy nauki czytania etykiet opakowań produktów. Każdego dnia  od poniedziałku do piątku, w wyznaczonych godzinach, na zainteresowanych  czekać będzie specjalista z innej dziedziny.

- Akcje tego typu, zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem.  Ostatni rok ze względu na COVID- 19 spowodował, że dostęp do lekarzy różnych specjalizacji, był utrudniony. Chcemy, by w przyjaznym otoczeniu mieszkańcy mogli skorzystać z porad, ale też i zyskać szerszy punkt widzenia na własne zdrowie – mówi Mariola Czechowska prezydent Bełchatowa.  

Szczegółowy harmonogram wraz z opisem znajduje się poniżej, na plakacie promującym akcję.

Biały Tydzień

i

Autor: Urząd Miasta w Bełchatowie
Sonda
Czy w Polsce powinien obowiązywać zakaz palenia na balkonie?
Skradzione Audi Q5 odzyskane tej samej nocy. Auto już było rozbierane