Czarny Las: Czołówka dwóch osobówek. Wszyscy uczestnicy trafili do szpitala. Wśród ofiar 2-letnie dziecko!

i

Autor: KPP Bełchatów Czarny Las: Czołówka dwóch osobówek. Wszyscy uczestnicy trafili do szpitala. Wśród ofiar 2-letnie dziecko!

Czołowe zderzenie dwóch osobówek. 3 osoby, w tym 2-letnie dziecko, trafiły do szpitala w Bełchatowie [AUDIO]

2021-01-19 12:17

Dziś nad ranem ok. godz. 7.30 na DW 485 w miejscowości Czarny Las doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do bełchatowskiego szpitala. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin.

Od samego rana na drogach panują bardzo niesprzyjające warunki. Policja w całym kraju informuje o ogromnej ilości wypadków i kolizji. Niebezpieczne zdarzenia nie omijają też powiatu bełchatowskiego. Na drodze 485 łączącej Bełchatów z Łodzią doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

- Kierująca fordem fiestą 46-letnia bełchatowianka podjęła manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem golfem kierowanym przez 34-latka, który podróżował wraz z 2-letnim dzieckiem. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia zostali przewiezieni do bełchatowskiego szpitala - informują policjanci z Bełchatowa.

Na miejscu przez kilka godzin pracowały służby policji i straży pożarnej. Pozostali kierowcy musieli się liczyć z utrudnieniami. Zanim zakończono wszystkie działania, obowiązywał tam ruch wahadłowy. Aktualnie droga jest już przejezdna.

Kierowco, zwolnij!

Policja apeluje, aby zachować ostrożność i nie podejmować ryzykownych zachowań na drodze. Zwłaszcza, że stan dróg pozostawia wiele do życzenia.

Od rana w całej Polsce, także w Łódzkiem, panują kiepskie warunki do jazdy. Na drogach zalega błoto pośniegowe lub ubity śnieg. Tak jest m.in. w Bełchatowie. Potwierdzają to sami kierowcy, którzy przyznają, że trzeba zachować maksymalną czujność.

Warunki na drogach w Bełchatowie. Posłuchaj wypowiedzi kierowców

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Jerzy Brzęczek zwolniony - dobra decyzja?
Kierowca Audi postradał rozum! Gnał po drodze ekspresowej z prędkością 240 km/h