Duże pluszaki znów w akcji! Charytatywny event w bełchatowskiej galerii

i

Autor: Fundacja Ośrodek Realizacji Inicjatyw

Duże pluszaki znów w akcji! Charytatywny event w bełchatowskiej galerii

2023-11-23 12:20

Przed nami jeden z najbardziej „przytulnych” dni w roku, czyli Światowy Dzień Pluszowego Misia, który wypada w sobotę, 25 listopada. I właśnie tego dnia duże, chodzące pluszaki będą przemawiać do ludzi - w szczytnym celu. Akcja odbędzie się w bełchatowskiej galerii Olimpia.

W najbliższą sobotę 25 listopada w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, galeria Olimpia w Bełchatowie stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia, organizowanego przez Fundację Ośrodek Realizacji Inicjatyw. W godzinach od 14:00 do 18:00 na terenie galerii zagoszczą wielkie chodzące maskotki, które nie tylko rozbawią najmłodszych, ale przede wszystkim zachęcą do hojności i wsparcia dla małych pacjentów Instytutu CZMP Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Podczas wydarzenia, Fundacja Ośrodek Realizacji Inicjatyw apeluje o wsparcie dla dzieci przebywających w szpitalu poprzez przyniesienie nowych, nieużywanych maskotek.

- Te gesty dobroci sprawią, że pobyt małych pacjentów stanie się bardziej kolorowy, pełen radości i uśmiechu - mówi Aleksandra Lont z bełchatowskiej fundacji. Im więcej uda się zebrać maskotek, tym lepiej. 

W programie wydarzenia znajdują się również atrakcje dla najmłodszych, takie jak animacje, brokatowe tatuaże, malowanie twarzy oraz misiowe warsztaty.

- To doskonała okazja nie tylko do aktywnego uczestnictwa w charytatywnej zbiórce, ale także do spędzenia czasu w radosnej atmosferze z rodziną i przyjaciółmi - podkreśla Aleksandra Lont.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Oglądasz filmy świąteczne?
Wpadki marszałka Hołowni