Górnicy i energetycy z Bełchatowa organizują zbiórkę krwi. Gdzie i kiedy?

i

Autor: PGE GiEK

Górnicy i energetycy z Bełchatowa organizują zbiórkę krwi. Gdzie i kiedy?

2023-11-07 11:35

Podziel się drogocennym lekiem, który ratuje życie i zdrowie. Kluby Honorowych Dawców Krwi działające przy Elektrowni i Kopalni Bełchatów oraz Centrala PGE GiEK organizują otwartą akcję oddawania krwi. To już w najbliższy czwartek, 9 listopada.

Zbiórka odbędzie się w czwartek, 9 listopada, w godz. 8:00–12:00 w Centrali Spółki PGE GiEK Bełchatowie przy ul. Węglowej 5. Akcja jest otwarta – mogą wziąć w niej udział wszyscy mieszkańcy Bełchatowa i okolic, którzy chcą podzielić się z potrzebującymi drogocennym lekiem, który ratuje zdrowie i życie chorych.

- Zazwyczaj takie akcje organizowane są dwa razy w roku, na wiosnę i na jesień. Przed nami właśnie jesienna edycja tej niezwykle cennej i bezinteresownej inicjatywy bełchatowskich górników i energetyków - mówi Sandra Apanasionek, rzecznik spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Akcja przeprowadzona zostanie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i będzie trwała do czasu oddania krwi przez ostatnią zarejestrowaną osobę, która uzyskała pozytywny wynik badań. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Odchudzałeś/aś się kiedyś?
Kierowca BMW bez listu żelaznego. Wiemy, co dalej