Górnicy i energetycy z Bełchatowa organizują zbiórkę krwi. Gdzie i kiedy?

i

Autor: PGE GiEK

Górnicy i energetycy z Bełchatowa organizują zbiórkę krwi. Gdzie i kiedy?

2023-11-07 11:35

Podziel się drogocennym lekiem, który ratuje życie i zdrowie. Kluby Honorowych Dawców Krwi działające przy Elektrowni i Kopalni Bełchatów oraz Centrala PGE GiEK organizują otwartą akcję oddawania krwi. To już w najbliższy czwartek, 9 listopada.

Zbiórka odbędzie się w czwartek, 9 listopada, w godz. 8:00–12:00 w Centrali Spółki PGE GiEK Bełchatowie przy ul. Węglowej 5. Akcja jest otwarta – mogą wziąć w niej udział wszyscy mieszkańcy Bełchatowa i okolic, którzy chcą podzielić się z potrzebującymi drogocennym lekiem, który ratuje zdrowie i życie chorych.

- Zazwyczaj takie akcje organizowane są dwa razy w roku, na wiosnę i na jesień. Przed nami właśnie jesienna edycja tej niezwykle cennej i bezinteresownej inicjatywy bełchatowskich górników i energetyków - mówi Sandra Apanasionek, rzecznik spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Akcja przeprowadzona zostanie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i będzie trwała do czasu oddania krwi przez ostatnią zarejestrowaną osobę, która uzyskała pozytywny wynik badań. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Odchudzałeś/aś się kiedyś?
Kierowca BMW bez listu żelaznego. Wiemy, co dalej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE