Gwiazdy polskiej muzyki na Dniach Bełchatowa. Kto pojawi się na scenie?

i

Autor: Pixabay

Gwiazdy polskiej muzyki na Dniach Bełchatowa. Kto pojawi się na scenie?

2024-04-30 12:37

Wiadomo już, kto wystąpi na tegorocznych Dniach Bełchatowa. Gwiazdami tego wydarzenia będą O.S.T.R. oraz legenda polskiego rocka zespół Lady Pank. Święto miasta odbędzie się w dniach 21-23 czerwca.

Na tę wiadomość co roku czeka spora rzesza mieszkańców Bełchatowa i okolic. Mowa oczywiście o tym, jacy artyści wystąpią na Dniach Bełchatowa. W tym roku fani dobrej muzyki nie powinni być zawiedzeni. Miasto postarało się, aby do miasta zawitali znani i lubiani artyści.

Bez wątpienia gwiazdami tegorocznego święta miasta będą O.S.T.R. oraz Lady Pank. To będzie nie lada gratka dla fanów hip-hopu oraz rocka. W zasadzie tych wykonawców nie trzeba nikomu przedstawiać, zwłaszcza zespołu Lady Pank, który na polskiej scenie muzycznej obecny jest już od ponad 40 lat. 

Wiadomo już, że O.S.T.R. wystąpi w pierwszy dzień Dni Bełchatowa, czyli w piątek, 21 czerwca. Koncert odbędzie się na scenie plenerowej przy Gigantach Mocy. Tradycyjnie, pozostałe dwa dni święta miasta zostaną zorganizowane na błoniach przy muzeum. W sobotę, 22 czerwca będzie tam królować muzyka disco polo, a publiczność rozgrzeją Topky oraz Skolim. W niedzielę, 23 czerwca na scenie pojawi się niekwestionowana gwiazda całego wydarzenia - zespół Lady Pank. 

Oczywiście na scenie nie zabraknie też lokalnych artystów, w tym dzieci. Będą też stoiska z przeróżnymi ofertami. Magistrat zapowiedział, że wkrótce poda więcej szczegółów.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl! 

Sonda
Kupisz bilet na koncert Billie Eilish w Polsce?
Cleo i Skolim - Dziewczyno Piękna