Jedna hala, kilka dyscyplin, setki dzieci. Za nami Bełchatowski Dzień Sportu [AUDIO]

i

Autor: RR

Jedna hala, kilka dyscyplin, setki dzieci. Za nami Bełchatowski Dzień Sportu [AUDIO]

2022-09-22 14:55

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, lekkoatletyka, a nawet brazylijskie jiu-jitsu – między innymi takich takie dyscypliny posmakowały dzieciaki w ramach Dnia Sportu w Bełchatowie. W hali widowiskowo-sportowej ćwiczyło ok. 300 uczniów bełchatowskich podstawówek.

Takich eventów nigdy za wiele. W ramach bełchatowskiego Dnia Sportu ok. 300 dzieci posmakowało przeróżnych dyscyplin sportowych – od piłki nożnej i siatkówki, po lekkoatletykę i brazylijskie jiu-jitsu. Frajdy miały co niemiara.

- Trzeba się ruszać, a nie tylko siedzieć w telefonie. Świetnie się tutaj bawimy - mówiły zgodnym chórem dzieciaki z bełchatowskich szkół. 

Głównym celem imprezy było promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat. W przygotowanych boksach zaprezentowały się bełchatowskie kluby sportowe oraz dietetyk. Przedstawiali swoje propozycje i zachęcali dzieci do aktywnego i zdrowego trybu życia. Oprócz dużej dawki ruchu każdy uczestnik otrzymał również zdrowy poczęstunek i drobny upominek. 

Relacja z tego wydarzenia w materiale Radia Eska Bełchatów:

Bełchatowski Dzień Sportu. Posłuchaj wypowiedzi dzieci i innych uczestników

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Lubisz sport?
O krok od tragedii w Gdyni. Dziewczynka na hulajnodze niemal wjechała pod koła samochodu