Kapitan zostaje w PGE Skrze. Grzegorz Łomacz przedłużył kontrakt z bełchatowianami

i

Autor: PGE Skra Bełchatów

Kapitan zostaje w PGE Skrze. Grzegorz Łomacz przedłużył kontrakt z bełchatowianami

2021-06-15 15:52

Bardzo dobre wiadomości dla kibiców PGE Skry Bełchatów. Kapitan zespołu zostaje na pokładzie! Grzegorz Łomacz podpisał nowy kontrakt z bełchatowskim klubem.

Kolejny mistrz świata zdecydował się na pozostanie w PGE Skrze. Grzegorz Łomacz, kapitan bełchatowskiej drużyny, będzie reprezentował barwy klubu w kolejnym sezonie.

Łomacz gra w PGE Skrze od sezonu 2017/2018. Zaraz po przyjściu do bełchatowskiego klubu wywalczył Superpuchar Polski, a na koniec sezonu na jego szyi zawisł złoty medal mistrzostw kraju. W kolejnym rozgrywający PGE Skry wraz z kolegami wywalczył kolejny Superpuchar oraz brązowy medal Ligi Mistrzów.

- W Bełchatowie czuję się jak w domu i ogromnie się cieszę, że będę mógł kontynuować swoją przygodę z PGE Skrą. Nie była to trudna decyzja, od chwili otrzymania oferty do złożenia podpisów minęło zaledwie kilka dni. Wciąż czuję duży niedosyt, bo z takim zespołem jesteśmy w stanie wygrywać jeszcze więcej i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie dołożymy kolejne trofea do kolekcji klubu - mówi rozgrywający PGE Skry.

Łomacz aktualnie przebywa w Rimini, gdzie wspólnie z reprezentacją Polski walczy o triumf w Lidze Narodów.

Wcześniej umowę z bełchatowskim klubem przedłużył inny reprezentant Polski, Mateusz Bieniek.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Czy odczuwasz wzrost cen warzyw?
Ogródek działkowy