Groźny wypadek w Podlesiu pod Bełchatowem

i

Autor: mat. policji Groźny wypadek w Podlesiu pod Bełchatowem

Kierowca wpadł pod samochód, którym jechał! Groźny wypadek pod Bełchatowem

2022-10-17 11:39

23-letni mężczyzna został ranny w wypadku, do którego doszło w piątek (14 października) w miejscowości Podlesie pod Bełchatowem (woj. łódzkie). 23-latek na łuki drogi stracił panowanie nad autem i wpadł do rowu. Młody kierowca wypadł z samochodu, a następnie został przez niego przygnieciony.

Do groźnego wypadku doszło w piątek (14 października) ok. godz. 19.50 w Podlesiu w powiecie bełchatowskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 23-letni kierowca opla zafiry jechał od strony Szczercowa. W pewnym momencie na łuku drogi 23-latek stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze i wpadł do rowu. Młody kierowca wypadł z samochodu, a następnie został przez niego przygnieciony.

Ranny 23-letni mieszkaniec gminy Szczerców został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie. Na szczęście jechał sam. Jak ustalili policjanci, był trzeźwy.

- Na miejscu wypadku pracowali strażacy i policjanci. Śledczy z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady - poinformowała nadkom. Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. - Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia drogowego będą przedmiotem prowadzonego w tej sprawie dochodzenia.

Kierowca zaszalał na S7. W 15 sekund uzbierał 24 punkty karne