Kolejna edycja Hard Dog Race. Tym razem na Wawrzkowiźnie

i

Autor: Hard Dog Race

Kolejna edycja Hard Dog Race. Tym razem na Wawrzkowiźnie

2021-09-02 15:10

Pot, brud, błoto, woda i piasek – z tym będą zmagać się uczestnicy kolejnej edycji Hard Dog Race, czyli biegu z przeszkodami dla psio-ludzkich duetów. Zawody odbędą się 4 września na Wawrzkowiźnie nieopodal Bełchatowa. Organizatorzy przygotowali 6 kilometrową trasę naszpikowaną kilkunastoma przeszkodami.

Hard Dog Race to bieg z przeszkodami o międzynarodowym zasięgu, który pokonujemy razem z psem. To bieg przez błoto, wodę, przez naturalne i specjalnie zbudowane przeszkody, który ukończyć muszą wspólnie człowiek i pies. Aby przekroczyć linię mety drużyna składająca się z psa i jego właściciela musi wspólnie stawić czoło niezliczonym trudnym i pełnym wyzwań sytuacjom, pokonać swoje lęki, ale jedno jest pewne – wyjdziecie z tego silniejsi zarówno fizycznie, jak i psychicznie, a wspólna walka pozwoli jeszcze bardziej zacieśnić wasze relacje. Staniecie się watahą, jednością, drużyną.

Zawody to nie tylko wyzwanie dla ciebie i twojego psa… to wyzwanie dla was jako drużyny! HDR to coś więcej niż zwykłe zawody. To styl życia, to niezapomniane przeżycie, które sprawia, że pies i jego właściciel stają się watahą, jednością, drużyną. Jeśli kochasz wyzwania, kochasz biegać, a w dodatku posiadasz psa, nie zwlekaj, tylko razem ze swoim czworonożnym kompanem wystartuj w biegu, który odbędzie się 4 września na terenie OSiR Wawrzkowizna koło Bełchatowa! 

6 kilometrów, 16 przeszkód

OSiR Wawrzkowizna to zupełnie nowe miejsce zawodów, to prawdziwa perełka, która leży dosłownie 12 kilometrów do Bełchatowa. Ten piękny zakątek ujął organizatorów swoim spokojem, malowniczością i bliskością dzikiej natury. Z dala od zgiełku miasta przygotują wyjątkowy i wymagający tor. Na terenie ośrodka znajdują się dwa jeziora o zróżnicowanej głębokości, strumienie, polany oraz las – to kilkaset hektarów zróżnicowanej przyrody, która ma skraść serca uczestników.

Zapisy online już się zakończyły, ale nic straconego. Wszyscy chętni mogą się zgłosić także w dniu zawodów, czyli 4 września. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej harddograce.pl.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Chciałbyś powrotu nauki zdalnej?
Beata Kozidrak w luksusowym aucie jeździ po mieście