Koniec z hazardem w jednym z lokali w Bełchatowie. Teraz młoda kobieta ma spore kłopoty

i

Autor: Pixabay (zdjęcie poglądowe)

Koniec z hazardem w jednym z lokali w Bełchatowie. Teraz młoda kobieta ma spore kłopoty

2021-09-29 14:56

Mieszkanka Bełchatowa wpadła z nielegalnymi automatami do gier hazardowych. Po kontroli funkcjonariuszy łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej okazało się, że kobieta ma więcej grzechów na sumieniu.

Funkcjonariusze łódzkiej KAS w toku działań kontrolnych w jednym z lokali w Bełchatowie zauważyli dwa włączone automaty do gier hazardowych. W trakcie przeszukania pomieszczenia, znaleziono także substancje odurzające.

- W metalowej kasecie funkcjonariusze znaleźli 48 dilerek z zawartością amfetaminy o łącznej wadze ponad 10 g i 7 dilerek z mefedronem o łącznej wadze ponad 31 g. Na miejscu obecna była młoda kobieta, przy której, w trakcie przeszukania znaleziono substancje odurzające - informują służby KAS w Łodzi. 

Na tej podstawie zatrzymano kobietę, którą przekazano funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. Za posiadanie narkotyków grozi jej kara pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy zdążyłeś się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym?
Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe?