Matura z angielskiego arkusze cke

i

Autor: Eska.pl, CKE

matura 2024

Matura z angielskiego 2024: arkusze CKE, odpowiedzi. Stara i nowa formuła. Zobacz rozwiązania

2024-05-09 15:39

Zakończyła się matura pisemna z angielskiego na poziomie podstawowym. Matura z języka nowożytnego to egzamin, do którego przystąpić musieli wszyscy tegoroczni maturzyści. W naszym materiale znajdziecie arkusze CKE. Będziecie także mogli sprawdzić odpowiedzi do maturalnych zadań, przygotowane przez naszych ekspertów. Artykuł będzie aktualizowany.

Matura 2024 z angielskiego. Nowa formuła. Arkusze CKE

Matura z angielskiego rozpoczęła się o godz. 9. Pisemny Egzamin z angielskiego w obu formułach trwał 120 minut. Chęć zdawania języka angielskiego na poziomie podstawowym zadeklarowało blisko 256,8 tys. tegorocznych absolwentów liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych II stopnia, czyli 97,5 proc. tegorocznych absolwentów

Maturzyści, podobnie jak w ubiegłym roku, zdawali egzamin w dwóch formułach - w nowej (Formuła 2023) do egzaminu przystąpili tegoroczni absolwenci czteroletnich liceów ogólnokształcących oraz pięcioletnich techników.

W tym miejscu opublikujemy arkusze maturalne z angielskiego, gdy tylko zostaną udostępnione przez CKE.

Matura 2024 angielski. Nowa formuła. Odpowiedzi

Sprawdź, jak poszła ci matura z angielskiego. Zobacz odpowiedzi na zadania maturalne, przygotowane przez naszych ekspertów. Przejdź do galerii poniżej.

Arkusze z matury z angielskiego 2024. Stara formuła

Stara formuła (Formuła 2015), przeznaczona była dla przedstawicieli starszych roczników i tych, którzy chcieli poprawić wynik ubiegłorocznej matury.

Tu znajdziecie arkusze CKE z angielskiego w starej formule, gdy tylko zostaną opublikowane przez CKE. Teraz prezentujemy, jak wyglądała matura z angielskiego z ubiegłym roku.

Matura 2024 angielski. Stara formuła. Sprawdź odpowiedzi

Pisałeś maturę z angielskiego w starej formule? Sprawdź, jak ci poszło. Zobacz odpowiedzi na zadania maturalne, przygotowane przez naszych ekspertów. Przejdź do galerii poniżej.

Matura 2024 angielski

Od lat angielski jest najczęściej wybieranym przez maturzystów językiem obcym. Łącznie w tym roku chęć zdawania egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym zadeklarowało 270,5 tys. maturzystów.

Matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, a także egzamin z angielskiego na poziomie dwujęzycznym, będą przeprowadzone 13 maja rano.

W czwartek (9 maja) o godz. 14. rozpoczną się pisemne egzaminy z innych języków obcych nowożytnych zdawanych na poziomie podstawowym: niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego.

Matura z j. angielskiego. Pomorskie