Ożył na własnym pogrzebie

i

Autor: Facebook.com

Mężczyzna ożył na własnym pogrzebie! To NIESAMOWITE WIDEO podbija internet

2021-08-05 9:54

Może się wam wydawać, że podobne sytuacje zdarzają się w powieściach grozy czy w kinie. Tymczasem nic bardziej mylnego! To zdarzenie miało miejsce w rzeczywistości i zostało zarejestrowane! Internet podbija wideo, na którym widać mężczyznę, który... ożył na własnym pogrzebie. Teraz możecie zobaczyć to niesamowite nagranie.

To niezwykłe wideo nagrane zostało w Libanie, podczas odbywającego się w mieście Hermel pogrzebu. Na filmie możemy zobaczyć tłum ludzi otaczający zwłoki mężczyzny, który za chwilę ma zostać pochowany. W pewnym momencie jednak, "zmarły"... poruszył się!

Żałobnicy natychmiast zaczęli resuscytację. Na miejsce wezwane zostało pogotowie, które przewiozło niedoszłego denata do szpitala.

To nie jedyny tego rodzaju przypadek. Podobna sytuacja miała miejsce w Egipcie, w mieście Idku. Tam też zmarły poruszył się podczas pogrzebu. Natychmiast zawieziony został do szpitala, jednak tam lekarz potwierdził zgon.

Doszło do zamieszania. Część żałobników domagała się bowiem zakończenia pochówku. Rodzina zmarłego nie chciała przyjąć do wiadomości diagnozy lekarza i zasięgnęła opnii drugiego specjalisty. Ten jednak również oświadczył, że mężczyzna nie żyje.

Historia z Libanu miała jednak szczęśliwszy finał. Jak dowiadujemy się z doniesień medialnych, mężczyzna żyje i jest w dobrym stanie.

Zobaczcie niesamowite wideo:

Nowicki i Fajdek z medalami IO. Oglądaliśmy finał olimpijski w towarzystwie wybitnego trenera