MOPS w Bełchatowie ruszył z kolejną zbiórką. Dla dzieci to wielka radość

i

Autor: Urząd Miasta Bełchatowa

MOPS w Bełchatowie ruszył z kolejną zbiórką. "Dla dzieci to wielka radość"

2021-02-03 15:51

Podaruj potrzebującym dzieciom sprzęt komputerowy, którego nie używasz. MOPS w Bełchatowie ruszył z kolejną zbiórką laptopów, tabletów i innych akcesoriów komputerowych. Mowa o akcji "Daj szansę dziecku w nauce online”. Podczas zeszłorocznej zbiórki udało się wesprzeć ponad 20 uczniów. Drugie tyle wciąż czeka na pomoc.

To już druga edycja tej akcji. Poprzednia, którą bełchatowski MOPS zorganizował jesienią ubiegłego roku, zakończyła się umiarkowanym sukcesem. Udało się zebrać sprzęt dla 24 uczniów z bełchatowskich szkół podstawowych. Część potrzebujących dzieci otrzymała pomoc w postaci laptopa, tableta, klawiatury czy kamerki. Potrzeby wciąż są duże, dlatego bełchatowska placówka postanowiła tę akcję kontynuować.

- Jesteśmy wdzięczni za wszystkie rzeczy. Dla dzieci to wielka radość. Mamy tylko jedną prośbę, aby ten sprzęt był sprawny - podkreśla Mirosława Ciesielska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie. Podarowane komputery pomagają dzieciom w nauce zdalnej.

W placówce czekają na darczyńców, którzy dostarczą komputer albo inne akcesoria ułatwiające naukę zdalną. Jeśli będzie taka potrzeba, pracownicy MOPS-u podjadą we wskazane miejsce.

Aby umówić szczegóły trzeba skontaktować się z koordynatorem akcji pod nr tel. 798 910 109 (w godz. 8-14).

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Co najczęściej kupujesz online?
W Gnieźnie urodziły się pięcioraczki