MotoPiknik w Bełchatowie. Będzie dużo atrakcji dla młodszych i starszych

i

Autor: Pixabay

MotoPiknik w Bełchatowie. Będzie dużo atrakcji dla młodszych i starszych

2021-07-21 17:16

Liczne zabawy dla dzieci, wystawa pojazdów zabytkowych, zlot motocykli i koncerty – a to tylko część z naprawdę wielu atrakcji jakie odbędą się już w najbliższy weekend na parkingu przy bełchatowskiej galerii w ramach imprezy „MotoPiknik”. Nikt nie powinien się tam nudzić!

W najbliższą sobotę i niedzielę (24-25 lipca) warto będzie zajrzeć w okolice galerii w Bełchatowie. Fundacja Bezpieczni szykuje tam „MotoPiknik”. Jak sama nazwa wskazuje, coś dla siebie znajdą tam szczególnie fani motoryzacji. Ale nie tylko, bo tych atrakcji będzie zdecydowanie więcej, również dla najmłodszych.

W sobotę na parkingu przy bełchatowskiej galerii królować będą dźwięki z głośników. To właśnie na ten dzień przygotowano część koncertową. Wystąpią m. in. Martyna Kruk, Power Play, SleepWalker czy Miły Pan. Atrakcje muzyczne wystartują o godz. 15 i potrwają do późnych godzin wieczornych.

Drugiego dnia, czyli w niedzielę też popłynie dźwięk, ale z silników. Oprócz pikniku motocyklowego będzie również zlot pojazdów zabytkowych i tuningowanych. Tradycyjnie na takim wydarzeniu nie zabraknie Bełchatowskiej Grupy Offroadowej WYR 4x4.

Mnóstwo niespodzianek przygotowano dla najmłodszych. W niedzielnym programie „MotoPikniku” pojawią się dmuchańce, autochodziki czy konkursy. Młodsi i starsi będą też mogli skorzystać z bungee katapulty, która dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń. Podczas niedzielnego pikniku każdy chętny będzie miał możliwość oddania krwi na rzecz akcji „Motoserce”.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Całoroczny zakaz odpalania petard i fajerwerków w Polsce. Czy powinien zostać wprowadzony?
Beszamel - Włoskie pierożki – poznaj je wszystkie