bełchatów. policja koguty

i

Autor: rr

Najpierw narozrabiał w sklepie, a następnie wyżył się na aucie. 27-letni wandal w rękach policji

2021-01-22 15:49

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 27-letni mieszkaniec Bełchatowa, który uszkodził zaparkowany samochód. Właściciel auta oszacował straty na 700 zł. Mężczyzna będzie się teraz tłumaczył przed sądem.

21 stycznia tuż po godzinie 21 dyżurny z bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który rozrzucał towar w sklepie przy ulicy 1 Maja w Bełchatowie. Na miejsce udali się policjanci. Okazało się, że agresor nie poprzestał na wybrykach w sklepie.

- Agresor zaraz po wyjściu z placówki swoją złość dodatkowo wyładował na osobówce, która stała zaparkowana nieopodal. Pięścią uderzył w boczną szybę a następnie w przednią. W wyniku czego szyba boczna rozsypała się na kawałki, natomiast przednia pękła. Mundurowi zatrzymali sprawcę, którego wskazali świadkowie. Od 27-latka wyczuwalna była silna woń alkoholu. W czasie zatrzymania wandal zachowywał się agresywnie - informują bełchatowscy policjanci.

Właściciel renault straty wstępnie wycenił na 700 złotych. Bełchatowianin po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Co sądzisz o odcinkowym pomiarze prędkości na A1?
Policjanci nie mieli litości dla tego kierowcy