(zdjęcie poglądowe)

i

Autor: Pixabay

Narkotyki w ogrzewalni dla bezdomnych w Bełchatowie. Znaleźli je strażnicy miejscy

2022-12-21 15:11

Strażnicy miejscy z Bełchatowa mieli nosa. Podczas rutynowej kontroli w miejskiej ogrzewalni dla osób bezdomnych znaleźli narkotyki. Dwie osoby usłyszały już zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.

Przynieśli "świąteczny prezent" dla kolegów z miejskiej ogrzewalni. Mowa o dwóch mężczyznach, którzy zjawili się tam z marihuaną. Wpadli podczas rutynowej kontroli strażników miejskich. 

- Z taką sytuacją spotkaliśmy się po raz pierwszy - zaznacza Paweł Złotowski, pełniący obowiązki zastępcy komendanta Straży Miejskiej w Bełchatowie. - Podczas jednej z wizyt w ogrzewalni patrol stwierdził obecność dwóch osób, które do tej pory nie korzystały z tych kontenerów. Jeden z nich zaczął się dziwnie zachowywać i wzbudziło to podejrzenie strażników. Okazało się, że w ręku trzymał dilerkę z marihuaną - mówi Złotowski.

Ustalono, że jeden z mężczyzn przywiózł środki odurzające z Belgii, gdzie pracuje. Obaj zostali przekazani bełchatowskiej policji do dalszych czynności.

- Usłyszeli już zarzuty. Jeden z nich za posiadanie środków odurzających, a drugi za ich udzielanie - mówi Marta Płomińska z KPP w Bełchatowie. 

Grozi im do 3 lat więzienia.

Masz dla nas ciekawy temat? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Które zwyczaje i przesądy są dla Ciebie dziwne?
Najgorsze prezenty świąteczne... | Dobrze Rockuje #4 | part 2