Nie pompujesz - nie jedziesz. Największy w Polsce cykl zawodów na pumptrackach zawita do Bełchatowa

i

Autor: MCS Bełchatów

Nie pompujesz - nie jedziesz! Największy w Polsce cykl zawodów na pumptrackach zawita do Bełchatowa

2021-08-03 14:26

To z pewnością nie lada gratka dla fanów jazdy na bmx-ie i hulajnodze. 21 sierpnia na bełchatowskim pumptracku odbędzie się ogólnopolska impreza z cyklu „Nie Pompujesz - Nie Jedziesz”. Zapisy trwają. To coś dla tych, którzy lubią wyzwania!

"Nie Pompujesz – Nie Jedziesz", czyli największy w Polsce cykl zawodów na pumptrackach w sobotę, 21 sierpnia 2021 roku przybędzie do Bełchatowa! Będzie to prawdziwe święto dla wszystkich rowerzystów i hulajnogowców. Tego dnia każdy, niezależnie od umiejętności, będzie mógł rozpocząć walkę o punkty do klasyfikacji cyklu czy o awans do wielkiego finału, który odbędzie się we wrześniu w Nowej Soli.

Bełchatowski tor w tym dniu będzie najważniejszym torem w Polsce! To tutaj na 6 rundą cyklu zjadą się spragnieni pumptrackowych emocji zawodnicy oraz znakomici rowerzyści ekstremalni. Co więcej, bełchatowska runda będzie wyjątkowym przystankiem, gdyż runda finałowa odbędzie się przy oświetleniu! Będzie to także przedostatnia szansa na walkę o awans do finałowych zawodów w Nowej Soli, które już 5 września. Zwycięzcy całej tegorocznej edycji Nie Pompujesz – Nie Jedziesz, otrzymają tytuł Najszybszego Polaka i Najszybszej Polki na pumptracku, a także atrakcyjne nagrody. Awans z Bełchatowa do finału uzyska 3 najlepszych zawodników z kategorii PRO i 3 najlepsze zawodniczki z kategorii Kobiety.

Do rywalizacji organizator cyklu, Sfera Sportu i Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, zaprasza każdego. Niezależnie od umiejętności! W tym celu przygotowano kilka kategorii startu, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Pamiętać jednak należy o rejestracji do zawodów. Swoją kandydaturę można zgłaszać na stronie www.pompuje.pl, gdzie znajduje się także regulamin zawodów. Aby wziąć udział w zawodach, nie trzeba ponosić opłaty startowej. Niepełnoletni muszą otrzymać pisemną zgodę na udział od rodzica. Zapisy prowadzone są do piątku, 20 sierpnia do godz. 20. Nie będzie możliwości zapisania się na miejscu zawodów. Limit zawodników wynosi 150 osób. Warto się pospieszyć, ponieważ zapisanych jest już ponad 50 uczestników.

Cykl, który od początku wywołuje dużo pozytywnych emocje to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i znakomicie spędzony czas. 21 sierpnia 2021 roku na bełchatowskim pumptracku będą dostępne takie atrakcje jak: strefa chillout’u od Red Bulla, Food Trucki, muzyczne dźwięki DJ`ów, a także ambasadorzy cyklu "Nie Pompujesz – Nie Jedziesz”" których nazwiska dopiero poznamy oraz wiele innych atrakcji.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Które miejsce jest lepsze na wakacje?
Czy politycy powinni dostać podwyżki? Zdania Polaków podzielone