Po finale LM do IV ligi. Szymon Marciniak sędziował mecz GKS-u Bełchatów

i

Autor: RR

Po finale LM do IV ligi. Szymon Marciniak sędziował mecz GKS-u Bełchatów [AUDIO]

2023-06-14 19:57

Kilka dni wcześniej sędziował finał Ligi Mistrzów, a dziś gwizdał w polskiej...IV lidze. Szymon Marciniak, najlepszy piłkarski arbiter świata poprowadził mecz pomiędzy GKS-em Bełchatów i Sokołem Aleksandrów Łódzki. Spotkanie sędziował wzorcowo, a gospodarze wygrali pewnie 4:1 i są coraz bliżej awansu do III ligi.

Jeszcze w sobotę, 10 czerwca był w Stambule, gdzie sędziował najważniejszy mecz w klubowej piłce w Europie - finał Ligi Mistrzów. Zaledwie kilka dni po tym meczu Szymon Marciniak odwiedził Bełchatów i gwizdał IV-ligowe spotkanie pomiędzy GKS-em Bełchatów i Sokołem Aleksandrów Łódzki. 

Mówimy o absolutnie najlepszym arbitrze na świecie w ostatnim sezonie. W grudniu dostąpił zaszczytu prowadzenia finału mundialu. Po sześciu miesiącach został wyznaczony do prowadzenia Ligi Mistrzów. Dołączył tym samym do grona legend i przeszedł do historii. 

Dziś na żywo mogli go zobaczyć kibice z Bełchatowa. To dzięki staraniom m.in. wiceprezydenta miasta, Dariusza Matyśkiewicza. 

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Szymon Marciniak mówi o swojej wizycie w Bełchatowie

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Kto awansuje do finału Ligi Narodów?
Michał Probierz o kadrze U-21, presji i rozmowach z Santosem