Podejrzany o zabójstwo 44-latek z Bełchatowa zatrzymany przez policję. Ukrywał się w garażu

i

Autor: KPP Bełchatów

Podejrzany o zabójstwo kobiety 44-latek z Bełchatowa zatrzymany przez policję. Ukrywał się w garażu

2021-07-13 10:06

Ukrywał się przed policją w garażu, ale to nie wystarczyło. Po tygodniu poszukiwań w ręce policji wpadł podejrzany o zabójstwo kobiety 44-letni mieszkaniec Bełchatowa. Został zatrzymany w Rząśni w powiecie pajęczańskim. Jeszcze dziś może usłyszeć zarzut zabójstwa.

Od soboty, 3 lipca 2021 roku, kiedy to w mieszkaniu, na jednym z osiedli w Bełchatowie, ujawniono zwłoki 39-letniej kobiety, trwały bardzo intensywne czynności związane z odnalezieniem i zatrzymaniem podejrzanego o tę zbrodnię. Policjanci szybko ustalili, że prawdopodobnym sprawcą tego zabójstwa jest 44-letni mieszkaniec Bełchatowa. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Bełchatowie.

- Dzięki wytężonej pracy śledczych oraz zaangażowaniu policjantów różnych służb 12 lipca tuż przed godziną 11 bełchatowscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna ukrywał się w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Rząśnia, w powiecie pajęczańskim. 44-latek przykryty kocami i ubraniami był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiej jednostki, wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa - informuje policja. 

Za ten czyn grozić mu może kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Gdzie wolałbyś nocować podczas wakacji?
Narkotyki przesyłał kurierem