Pokłócił się z partnerką. Swoją złość wyładował na mieszkaniu w Bełchatowie

i

Autor: KPP Bełchatów

Pokłócił się z partnerką. Swoją złość wyładował na mieszkaniu w Bełchatowie

2022-06-22 14:39

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 43-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który zdemolował wynajmowane mieszkanie w Bełchatowie. Mężczyzna swoją frustrację wyładował na meblach, przedmiotach i urządzeniach. Policji tłumaczył, że w ten sposób wyładował swoją złość po sprzeczce z partnerką. Był pijany.

21 czerwca około godziny 15 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który zdemolował wnętrze domu przy ulicy Promiennej w Bełchatowie. Wysłani na miejsce policjanci ustalili, że sprawcą przestępstwa jest 43-letni piotrkowianin, który wynajmował tam pokój. Pokrzywdzona poinformowała, że kiedy weszła do budynku zastała w nim porozrzucane przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu kuchennym, w łazience oraz w pokoju, który mężczyzna użytkował.

- Wandal między innymi uszkodził sprzęt gospodarstwa domowego oraz częściowo meble, a także potłukł lustro w łazience. Policjanci zatrzymali podejrzewanego, który przebywał w pomieszczeniu, które wynajmował. Był pijany. W rozmowie z policjantami przyznał się, że to on dokonał zniszczeń. Tłumaczył, że w ten sposób wyładował swoją złość po sprzeczce z partnerką - informują bełchatowscy mundurowi. 

Pokrzywdzeni wstępnie wartość strat oszacowali na 4 tysiące złotych. Zatrzymany po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Jak zabezpieczasz rower przed kradzieżą?
Szalony drift na Starym Rynku w Bydgoszczy. Wszystko się nagrało