Policja z Bełchatowa zatrzymała złodzieja szczoteczek do zębów i perfum. 28-latek wpadł na gorącym uczynku

i

Autor: KPP Bełchatów

Policja z Bełchatowa zatrzymała złodzieja szczoteczek do zębów i perfum. 28-latek wpadł na gorącym uczynku

2022-07-14 14:25

Złodziej elektrycznych szczoteczek do zębów i perfum w rękach policji z Bełchatowa. 28-latka zatrzymała czujna ochrona sklepu. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży.

Do kradzieży doszło w poniedziałek, 11 lipca w jednej z drogerii w Bełchatowie. Mężczyzna zatrzymał się przy jednym z regałów, po czym ukradł elektryczne szczoteczki do zębów. Następnie podszedł do innego stoiska, gdzie zabrał z półki opakowanie perfum i schował je do torby. Zachowanie mężczyzny przykuło uwagę pracowników sklepu.

- Z łupem przeszedł przez linię kas, gdzie czekał już na niego czujny pracownik ochrony dyskontu. Zaskoczony mężczyzna spanikował, gdy wpadł na gorącym uczynku – informuje Iwona Kaszewska, rzecznik bełchatowskiej policji.

Ostatecznie mężczyzna wypakował z torby skradziony towar. Na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze policji. Okazało się, że przedmioty, które próbował ukraść 28-latek, miały wartość blisko 800 zł.

Za takie przestępstwo grozi do 5 lat więzienia. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy wchodzisz do wody, gdy na plaży powiewa czerwona flaga?
Nad Polskę nadciąga fala upałów