Policjanci z Bełchatowa mieli nosa. 29-latek wpadł z narkotykami

i

Autor: KPP Bełchatów

Policjanci z Bełchatowa "mieli nosa". 29-latek wpadł z narkotykami

2023-01-05 12:41

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 29-latek z Bełchatowa, u którego funkcjonariusze znaleźli ponad 20 gramów mefedronu i nowych substancji psychoaktywnych. Mężczyzna wpadł pod swoim blokiem. Reszta narkotyków była w jego mieszkaniu.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu interesowali się 29-latkiem, który według zebranych informacji miał posiadać środki odurzające. 3 stycznia kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny, aby zweryfikować posiadane informacje. Już przed blokiem zauważyli podejrzewanego, którego wylegitymowali.

- Mężczyzna zachowywał się nerwowo, zaprzeczał, by posiadał przy sobie jakiekolwiek narkotyki. Podczas przeszukania osoby, okazało się jednak, że 29-latek miał przy sobie dilerkę z podejrzaną zbryloną substancją. Następnie funkcjonariusze przeszukali mieszkanie, gdzie ujawnili kolejne woreczki z nieznaną substancją. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczone substancje to mefedron i nowe substancje psychoaktywne. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to ponad 21 gramów. Mężczyzna tłumaczył, że narkotyki te należą do niego i trzymał je na własny użytek - informują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie. 

Bełchatowianin został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. To przestępstwo, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Jesteś oszczędna/y?
Napad na bank w Częstochowie