Przyjdź na Motoserce, oddaj krew i skorzystaj z wielu atrakcji. Szczytna akcja już w tę sobotę w Bełchatowie

i

Autor: Pixabay

Przyjdź na Motoserce, oddaj krew i skorzystaj z wielu atrakcji. Szczytna akcja już w tę sobotę w Bełchatowie

2021-09-15 14:06

Wielka zbiórka krwi z licznymi atrakcjami dla młodszych i starszych. W najbliższą sobotę, 18 września na Placu Narutowicza w Bełchatowie odbędzie się „Motoserce”. Głównym celem akcji jest zebranie jak największej ilości życiodajnego płynu, którego w bankach krwi wciąż jest za mało. Ale „Motoserce” to również duża dawka rozrywki.

Krew ratuje życie, a teraz do jej oddania zachęcają też motocykliści z Bełchatowa. W najbliższą sobotę na Placu Narutowicza organizują „Motoserce” z licznymi atrakcjami dla każdego.

Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi stanie na placu Narutowicza w najbliższą sobotę, 18 września. Chętni będą mogli oddać krew między godziną 10:00 a 15:00.

- To nasz główny cel, zebrać jak najwięcej krwi. Ale zachęcamy też do skorzystania z wielu atrakcji - mówi jeden z organizatorów tego wydarzenia Adam Lewandowski z bełchatowskiej grupy motocyklowej Sons Of North. 

Na wszystkich, którzy przyjdą do centrum, będzie czekać wiele atrakcji. Jedną z najbardziej widowiskowych będą z pewnością zmagania w ramach Amatorskiego Pucharu Polski Strongmanów. Siłacze zmierzą się w kilku konkurencjach, m.in. wyciskaniu szkockiej belki, spacerze farmera, podnoszeniu auta czy uchwycie Herkulesa. 

Fanów motoryzacji z pewnością zainteresuje wystawa amerykańskich klasyków, o muzyczną oprawę imprezy zadba zespół szantowy Męski Punkt Widzenia oraz znani z telewizyjnych show Voice of Poland i Voice Kids artyści – Anna Serafińska, Marta Butryn, Tatiana Kopala i Gabriela Zatorska.

Nie zabraknie też pokazów ratownictwa medycznego, strażaków i sztuk walki. Na najmłodszych będą czekać dmuchańce. 

To wszystko już w najbliższą sobotę, 18 września na Placu Narutowicza w Bełchatowie. Początek o godz. 10. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Czy mam syndrom DDD?

Pytanie 1 z 20
Czy masz trudności w radzeniu sobie z emocjami?
Psy słuchają Kubusia Puchatka, żeby przyzwyczaiły się do ludzkiego głosu