Rusiec: Na DK 74 wysypały się bale drewna. Kierowca TIRa został ukarany mandatem

i

Autor: KPP Bełchatów

Rusiec: Na DK 74 wysypały się bale drewna. Kierowca TIRa został ukarany mandatem

2022-11-07 13:44

Kierowca TIRa zgubił drewniane bale na DK 74. Do tego zdarzenia doszło dziś w w Ruścu w powiecie bełchatowskim. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

Dziś w godzinach porannych w miejscowości Rusiec, w ciągu drogi DK 74, doszło do niecodziennego zdarzenia. Z TIRa wysypały się bale drewna. Na miejscu pojawiła się policja, która na pewien czas wprowadziła ruch wahadłowy, aby bezpiecznie przeładować feralny ładunek. 

- Kierujący samochodem ciężarowym nieprawidłowo zabezpieczył ładunek i na drogę spadły bale drewna. Ruchem kierowali policjanci - powiedział w rozmowie z Radiem Eska Bełchatów Marcin Kucner, naczelnik bełchatowskiej drogówki. 

Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale nie obyło się bez kary dla kierowcy. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 2 tys. złotych.  

To nie pierwsze tego typu zdarzenie w ostatnim czasie na DK 74 w powiecie bełchatowskim. Niespełna miesiąc temu TIR zgubił bale drewna w gminie Kluki. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy zgadzasz się ze słowami Jarosława Kaczyńskiego?
Kierowcy źli na remont drogi. Przejechanie niespełna 10 km zajmuje pół godziny