Skakał po aucie i kopał karoserię. 21-latek z Bełchatowa zniszczył auto byłej dziewczyny

i

Autor: RR

Skakał po aucie i kopał w karoserię. 21-latek z Bełchatowa zniszczył auto byłej dziewczyny

2021-07-02 13:10

Rzuciła go dziewczyna, więc zdemolował jej samochód. 21-latek z Bełchatowa usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia. Teraz będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W nocy 1 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który niszczył samochód zaparkowany na parkingu przy ulicy Skaleniowej w Bełchatowie. Sprawca skakał po aucie i kopał w karoserię pojazdu. Zgłaszający podał wygląd mężczyzny. Na miejsce zostali skierowani policjanci z bełchatowskiej patrolówki.

- Podejrzewanego namierzyli przy ulicy Skaleniowej, kiedy wchodził do klatki wejściowej bloku. Podczas legitymowania 21-letni bełchatowianin był zaskoczony. W rozmowie z policjantami wszystkiemu zaprzeczał. Stwierdził, że pił alkohol ponieważ chciał odreagować swoje rozstanie z dziewczyną - przekazują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie.

Wandal miał pecha, bo jego zemstę na byłej dziewczynie widzieli przypadkowi świadkowie, którzy zaalarmowali policję.

- Okazało się, że sprawca zniszczył pokrywę silnika, urwał lusterka boczne, zerwał tablicę rejestracyjną i znaczek firmowy auta, zniszczył tylną wycieraczkę. Pokrzywdzona wartość strat wstępnie oszacowała na 1000 złotych - dodają mundurowi z bełchatowskiej jednostki.

Zatrzymany po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy planujesz urlop w Zakopanem?
Pan Tomasz przeżył zderzenie z pociągiem