Skopał drzwi w bełchatowskim szpitalu, bo nie wpuścili go na oddział. 34-latek był pijany

i

Autor: KPP Bełchatów

Skopał drzwi w bełchatowskim szpitalu, bo nie wpuścili go na oddział. 34-latek był pijany

2021-05-11 16:12

Zdemolował drzwi w szpitalu, teraz grozi mu do 5 lat więzienia. Mowa o 34-letnim mieszkańcu w Piotrkowa Trybunalskiego, który wpadł w furię po tym, jak nie został przyjęty na oddział w lecznicy w Bełchatowie. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Policjanci z bełchatowskiej komendy policji zatrzymali sprawcę uszkodzenia drzwi w budynku bełchatowskiego szpitala. O zdarzeniu policja została powiadomiona 10 maja w godzinach wieczornych.

- Mundurowi ustalili, że 34-letni piotrkowianin wpadł w furię, kiedy nie został przyjęty na szpitalny oddział. Początkowo opuścił placówkę, jednak po pewnym czasie wrócił żądając przyjęcia. Ostatecznie swoją złość wyładował na drzwiach wejściowych do budynku. Wybił szybę i uszkodził klamkę w drzwiach - informują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie. 

Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Tłumaczył policjantom, że był zdenerwowany. Śledczy przesłuchali świadków. Straty zostały wstępnie oszacowane na tysiąc złotych.

- Notowany wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu 34-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności - dodają bełchatowscy policjanci. 

Tym razem podejrzany będzie odpowiadał w warunkach recydywy co oznacza, że grozi mu surowszy wymiar kary.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy kara za śmiecenie powinna być wyższa?
Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec