Śmiertelny wypadek w Elektrowni Bełchatów. 32-letni pracownik spadł z dużej wysokości

i

Autor: RR

Śmiertelny wypadek w Elektrowni Bełchatów. 32-letni pracownik spadł z dużej wysokości

2022-11-15 13:27

Tragedia na terenie Elektrowni Bełchatów. Nie żyje 32-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, który spadł z dużej wysokości. Mężczyzna zginął na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

Dziś nad ranem w Elektrowni Bełchatów doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyje 32-letni mężczyzna, który spadł z wysokości ok. 20 metrów. Te informacje potwierdziła bełchatowska policja. 

O godz. 9.27 dostaliśmy informację o wypadku na terenie Elektrowni Bełchatów. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci, którzy ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego będący pracownikiem jednej z firm, która wykonywała prace na terenie elektrowni, podczas prac na metalowej konstrukcji spadł z wysokości ok. 20 metrów. Niestety, podjęta akcja reanimacyjna była nieskuteczna - mówi Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Pod nadzorem prokuratora na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza. Sprawę wypadku zbada też specjalna, zakładowa komisja. 

Chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście lub regionie? Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy. Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy uważasz, że nadchodzi wielki kryzys ekonomiczny?
Służby nadal poszukują zaginionego 31-latka. Na miejscu specjalistyczna grupa z psami