Sztab WOŚP w Bełchatowie stroi się do wielkiego finału. Kto wystąpi na scenie?

i

Autor: WOŚP Bełchatów

Sztab WOŚP w Bełchatowie stroi się do wielkiego finału. Kto wystąpi na scenie?

2023-01-05 13:34

C-BooL będzie gwiazdą tegorocznego finału WOŚP w Bełchatowie. Na scenie pojawią się też tacy wykonawcy jak Kordian i Qbik. A to tylko część z wielu atrakcji jakie odbędą się na placu Narutowicza i w bełchatowskiej galerii. Tegoroczny finał WOŚP pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie” zaplanowano na 29 stycznia.

Coraz większymi krokami zbliża się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 29 stycznia. Pełne ręce roboty ma sztab w Bełchatowie, który dopina ostatnie szczegóły. Nudno z pewnością nie będzie, zwłaszcza na Placu Narutowicza, gdzie stanie główna scena. Zagrają tam m.in. M2Schron, C-BooL, Kordian i Qbik. 

- Jak co roku staramy się tę scenę zróżnicować, aby każdy znalazł coś dla siebie. Ale nie ma co ukrywać, że z doboru wykonawców ucieszy się zwłaszcza młodzież. A tej wśród naszych kwestujących nie brakuje. W ten sposób chcieliśmy im też podziękować - mówi Rafał Kaleciński, szef sztabu WOŚP w Bełchatowie. 

Atrakcji na placu Narutowicza będzie zdecydowanie więcej, m.in. pokaz tańczących koparek i wystawa pojazdów zabytkowych. Pojawi się też...amfibia, czyli coś dla fanów militariów.

Z kolei w bełchatowskiej galerii powstanie tzw. "mała scena". Tam również będzie dużo atrakcji, szczególnie dla dzieci. 

Bełchatowski sztab WOŚP ma już pełną listę wolontariuszy, którzy 29 stycznia ruszą z puszkami w miasto. W tym roku będzie 275 kwestujących. 

To wszystko już w ostatnią niedzielę tego miesiąca. Podczas 31. finału fundacja będzie zbierała pieniądze na walkę z sepsą.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Sonda
Czy policjanci, którzy wieźli nastolatki i rozbili radiowóz, powinni zostać zawieszeni?
Za ten rajd kierowca BMW dostał mandat 7 tys zł