Szykuje się koncertowa sobota w samym centrum Bełchatowa. Kto wystąpi na żywo?

i

Autor: Thrudy/Facebook

Szykuje się koncertowa sobota w samym centrum Bełchatowa. Kto wystąpi na żywo?

2021-07-20 11:50

Brakuje wam koncertów i muzyki na żywo? Jeśli tak, to w najbliższą sobotę, 24 lipca koniecznie zajrzyjcie do centrum Bełchatowa, czyli na Plac Narutowicza. W ramach cyklu Open Stage zagrają tam dla was Thrudy i Mora. Będzie dużo mocnych brzmień, ale nie tylko.

To będzie nie lada gratka nie tylko dla fanów mocniejszych brzmień, ale koncertów na żywo w ogóle. W najbliższą sobotę na Placu Narutowicza wystąpią Thrudy oraz Mora. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Open Stage. 

Jeżeli jesteście stęsknieni za muzyką na żywo, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie ma dla Was propozycję nie do odrzucenia. Przypominamy, że już 24 lipca, na scenie letniej, usłyszymy mieszankę stylów muzycznych, wśród których na pierwszy plan wysunie się reggae, rock i alternatywa. Wszystko to za sprawą bełchatowskiego zespołu Thrudy. Mocnego brzmienia okraszonego melodyjnymi wersami dostarczy zespół Mora, na którego twórczość wpływają różne style muzyczne. Czeka nas zatem fuzja muzycznych smaków - tak sobotnie wydarzenie zapowiada jego organizator, czyli bełchatowski MCK. 

Koncert na scenie letniej MCK na Placu Narutowicza rozpocznie się o godz. 20. Wstęp jest wolny. Szykuje się przednia zabawa!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy obawiasz się koronawirusa w wariancie Delta?
To WOJNA O WIEŚ! Tak protestowali rolnicy 20 lipca