Tłumy mieszkańców na Jarmarku Świątecznym w Bełchatowie [AUDIO]

i

Autor: Urząd Miasta w Bełchatowie

Tłumy mieszkańców na Jarmarku Świątecznym w Bełchatowie [AUDIO]

2021-12-06 15:06

Rękodzieła i ozdoby świąteczne z różnych zakątków Polski oraz oczywiście te lokalne gościły w samym centrum Bełchatowa. A to w ramach bełchatowskiego Jarmarku Świątecznego, który w miniony weekend przyciągnął tłumy mieszkańców. Było w czym wybierać, na Placu Narutowicza pojawiło się ponad 40 wystawców.

Za nami intensywny weekend z wieloma atrakcjami. Przez dwa dni plac Narutowicza, za Gigantami Mocy, tętnił życiem. Jarmark świąteczny spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Bełchatowa i okolic.

Ponad czterdziestu wystawców z całej Polski oferujących różnorodne artykuły od ozdób z wikliny, stroików świątecznych, rękodzieła po smakołyki. Przez weekend na placu Narutowicza za Gigantami Mocy wiele się działo. Na scenie prezentowały się dzieci z bełchatowskich przedszkoli, uczniowie ze szkół oraz Promienie Bełchatowa. Występy, szczególnie tych najmłodszych spotkały się z ciepłym przyjęciem widowni. Wewnątrz budynku PGE Giganty Mocy, placówki kultury prowadziły warsztaty w strefie kreatywności. Z tej oferty mógł skorzystać każdy i własnoręcznie przygotować, chociażby ozdobę świąteczną.

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Jarmark Świąteczny w Bełchatowie. Posłuchaj wypowiedzi uczestników tego wydarzenia

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy jesteś zaszczepiony przeciw Covid-19?
Edyta Górniak prawie dwa lata nie wyjeżdżała z Polski. Jak sobie radzi bez paszportu covidowego?