Policja

i

Autor: unsplash

świat

Tragedia na imprezie urodzinowej. Dwie osoby nie żyją. "Przyczyną była zwykła sprzeczka"

2024-04-19 22:22

Tragicznie zakończyło się przyjęcie urodzinowe 21-letniej kobiety w Jacinto City, w Teksasie. W rezultacie strzelaniny w sobotę nad ranem czasu miejscowego życie straciły co najmniej dwie osoby.

Do tragedii doszło podczas imprezy, na której przy dźwiękach zespołu grającego na żywo bawiło się około 50 osób. Jak wynika z komunikatu szeryfa hrabstwa Harris Eda Gonzaleza, opublikowanego na platformie X (dawniej Twitter), nie jest jasne, czy ofiary były uczestnikami imprezy, czy też przyszły tam z zewnątrz i rozpoczęły strzelaninę.

Według relacji szeryfa, na którą powołuje się stacja ABC News, dwóch rannych w strzelaninie mężczyzn przewieziono do miejscowego szpitala, gdzie stwierdzono ich zgon. Początkowo policja otrzymała zgłoszenie o zastrzeleniu także trzeciej osoby, jednakże nie potwierdzono jeszcze tej informacji.

Na razie nie dokonano żadnych zatrzymań związanych ze strzelaniną na przyjęciu.

"Smutno to stwierdzić, ale znów straciliśmy dwóch młodych mężczyzn na urodzinowej imprezie. Nie jesteśmy pewni, ale prawdopodobnie przyczyną była zwykła sprzeczka" – wyjaśnił sierżant Michael Ritchie z biura szeryfa hrabstwa Harris, cytowany przez stację Fox.

Strzelanina pod Moskwą. Wiele ofiar śmiertelnych