Tragedia w gminie Zelów. Nie żyje 48-letni kierowca quada

i

Autor: KPP Bełchatów

Tragedia w gminie Zelów. Nie żyje 48-letni kierowca quada

2023-03-27 12:52

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności śmierci 48-letniego kierowcy quada. Do tragedii doszło w niedzielę, 26 marca w miejscowości Jawor na terenie gminy Zelów. Niestety, mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej kierowca zmarł na miejscu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w niedzielę 26 marca około godziny 15 w miejscowości Jawor na terenie gminy Zelów.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 48-letni mieszkaniec gminy Zelów kierujący quadem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Służby ratunkowe na miejsce zdarzenia wezwał mieszkaniec Jawora, który wracając pieszo do domu zobaczył przy drodze przewróconego quada oraz leżącego obok kierowcę - informuje policja. 

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy, ratownicy medyczni i policjanci. Mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej kierowca quada zmarł na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne.

- Z ustaleń wynika, że mężczyzna nie miał założonego kasku ochronnego - dodają mundurowi. 

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają teraz śledczy z Komisariatu Policji w Zelowie.

Chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy. Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy kiedykolwiek uratowałeś/aś komuś życie?
Przebił opony w 40 autach w Krakowie. Policja prosi o pomoc w identyfikacji