Nie żyje aktor z Bełchatowa

i

Autor: Piotr Latuska/Krzysztof Chromiński - Facebook

Tragiczny wypadek w Hucie Dłutowskiej. Nie żyje aktor z Bełchatowa. Grał u Vegi i Komasy

2021-06-28 17:04

Nie żyje Krzysztof Chromiński, aktor z Bełchatowa, który w ubiegłym tygodniu miał poważny wypadek samochodowy. 37-letni bełchatowianin zmarł w jednym z łódzkich szpitali. Chromiński znany był z tego, że występował w wielu znanych i lubianych polskich filmach i serialach. Najczęściej pojawiał się na ekranie w epizodycznej roli.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 19 czerwca na drodze wojewódzkiej 485. 37-letni kierowca rozbił się w okolicach miejscowości Huta Dłutowska. W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala im. M. Kopernika w Łodzi. Kilka dni walczył o życie, niestety tę walkę przegrał. Obrażenia, których doznał bełchatowianin były tak poważne, że lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Krzysztof Chromiński był jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów pochodzących z Bełchatowa. 37-latek przede wszystkim występował w serialach telewizyjnych, m.in. w znanych i lubianych produkcjach jak "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" czy "Na sygnale".

Pojawiał się również w filmach pełnometrażowych. Były to role epizodyczne, ale miał przyjemność zagrać w filmach takich reżyserów jak Patryk Vega czy Jan Komasa.

"W dniu wczorajszym odszedł cudowny człowiek. Chłopak który miał przed sobą całe życie, którego kariera aktorska nabrała właśnie rozpędu. Chłopak który był fantastycznym kolegą, aktorem, przyjacielem, na którego zawsze można było liczyć. Łzy same napływają do oczu" - napisała na Facebooku przyjaciółka aktora.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Zmarł aktor z Bełchatowa. Krzysztof Chromiński nie przeżył wypadku samochodowego

i

Autor: Krzysztof Chromiński/Facebook
Sonda
Czy wprowadzenie odpłatności za usługę przy szczepieniu to dobre rozwiązanie?
Wypowiedź rzecznika komendy miejskiej policji, o zaginięciu dentysty w Krakowie