W Bełchatowie odbył się piknik rowerowy z Karolem Okrasą [AUDIO]

i

Autor: PGE GiEK

W Bełchatowie odbył się piknik rowerowy z Karolem Okrasą [AUDIO]

2022-09-19 11:50

Na rowerach górskich, składakach czy kolarzówkach. Blisko 200 cyklistów z Bełchatowa i okolic wzięło udział w Energetycznym Pikniku Rodzinnym – Każdy rower jest dobry. Głównym punktem programu była parada rowerów na dystansie 17 kilometrów. Dołączył też do niej znany i lubiany kucharz, Karol Okrasa.

Było aktywnie i smacznie. Za nami pierwsza edycja Energetycznego Pikniku Rodzinnego - Każdy rower jest dobry. Choć pogoda była dosyć kapryśna, to jednak fani dwóch kółek nie zawiedli. W sobotę na Placu Narutowicza stawiło się blisko 200 cyklistów z Bełchatowa i okolic, którzy wzięli udział w paradzie rowerów na dystansie ok. 17 kilometrów. W tym gronie znalazł się również mistrz kuchni - Karol Okrasa. Najpierw wskoczył na rower, a następnie przygotował coś dobrego dla uczestników wyprawy. 

Wycieczka rowerowa była głównym punktem programu, ale atrakcji było zdecydowanie więcej. Na Placu Narutowicza czekał m.in. fruitbike, czyli specjalnie przygotowany rower stacjonarny, dzięki któremu każdy mógł zrobić swój ulubiony koktajl przy użyciu siły nóg. Z kolei mali cykliści mieli okazję wyrobić kartę rowerową w punkcie przygotowanym przez bełchatowską policję i WORD. 

Głównym celem Energetycznego Pikniku Rodzinnego było propagowanie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych szeroko pojętej kultury fizycznej, rekreacji oraz turystyki. I to z pewnością się udało.  

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Energetyczny Piknik Rodzinny w Bełchatowie. Posłuchaj wypowiedzi uczestników

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy w Twoim domu kot lub pies to członkowie rodziny?
Protest rowerzystów na Moście Poniatowskiego. "Tu jest jak w cyrku"