Wadlew: Czołowe zderzenie dwóch osobówek. 2 osoby trafiły do szpitala w Bełchatowie

i

Autor: KPP Bełchatów

Wadlew: Czołowe zderzenie dwóch osobówek. 2 osoby trafiły do szpitala w Bełchatowie

2021-04-15 14:50

Policjanci z Bełchatowa wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło dziś w Wadlewie. 42-letni kierowca fiata stracił panowanie nad samochodem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka bmw. 2 osoby zostały przetransportowane do bełchatowskiego szpitala.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Fiat Marea, 42-letni mieszkaniec Bełchatowa, który jechał w stronę Łodzi, na łuku Drogi Krajowej 485 stracił kontrolę nad pojazdem, wpadł w poślizg i czołowo uderzył w jadące z przeciwnego kierunku bmw. W wyniku poniesionych obrażeń do szpitala trafił kierowca oraz 24-letnia pasażerka fiata.

- Najprawdopodobniej przyczyną wypadku drogowego były niesprzyjające warunki atmosferyczne i niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - informują bełchatowscy funkcjonariusze.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów, zabezpieczyli ślady. Teraz będą ustalać okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Funkcjonariusze apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

- Skutki nieodpowiedzialnej jazdy mogą być tragiczne nie tylko dla samego kierowcy, ale również innych osób. Szczególnie teraz kiedy pogoda nie sprzyja bezpiecznej jeździe, ważne jest też to, aby za kierownicę samochodu wsiadać wypoczętym - dodają stróże prawa z Bełchatowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy zwracasz uwagę osobom, które nie noszą maseczek?
Jechał rozbitym renault ekspresówką