Staranował auto i betonowy słup na Dolnośląskim. Wysiadł z opla z piwem i zaczął uciekać!

i

Autor: Straż Miejska w Bełchatowie Staranował auto i betonowy słup na Dolnośląskim. Wysiadł z opla z piwem i zaczął uciekać!

Wjechał w betonowy słup. Wysiadł z auta i z piwem w dłoni zaczął uciekać!

2021-05-05 15:53

Był tak pijany, że na parkingu wjechał w betonowy słup, a po wyjściu z auta wziął piwo i ruszył przed siebie. Mowa o 41-latku z Bełchatowa, który rozbił swój samochód na osiedlu Dolnośląskim. Zatrzymał go strażnik miejski po służbie. Mężczyzna wydmuchał 3 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, 4 maja na osiedlu Dolnośląskim. Po godzinie 20 bełchatowscy policjanci zostali zawiadomieni o ujęciu pijanego kierowcy.

- Jak ustalili wezwani na miejsce policjanci, 42-letni kierowca opla, uderzył w zaparkowany pojazd marki Aixam. Następnie wjechał na chodnik i zatrzymał się na betonowym słupie. Następnie opuścił auto i z piwem w ręku zaczął się oddalać z miejsca zdarzenia - informują bełchatowscy policjanci.

Na taką sytuację natychmiast zareagowali świadkowie, w tym miejski strażnik, który był po służbie. Dzięki błyskawicznej reakcji udało się ująć pijanego kierowcę. Kompletnie pijany mężczyzna został został przekazany policjantom.

- Interweniujący mundurowi badając 42-latka alkomatem ustalili, że kierowca miał w organizmie 3 promile alkoholu. Śledczy wykonali oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków. Mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy i teraz musi się liczyć z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania - dodają policjanci.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Wahania nastroju - to tylko zły dzień czy już depresja?

Pytanie 1 z 4
Czy często pojawiają się u ciebie nagłe wahania - raz dobry humor, raz wyraźny spadek nastroju?
Podpalił dom w centrum Jeleniej Góry. W środku było 20 osób