29-latek z gminy Bełchatów wpadł z dużą ilością narkotyków. Trafił do aresztu

i

Autor: KPP Bełchatów

29-latek z gminy Bełchatów wpadł z dużą ilością narkotyków. Trafił do aresztu

2021-12-01 13:47

Zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających usłyszał 29-letni mieszkaniec gminy Bełchatów. Policja znalazła u niego blisko 100 gramów marihuany. Mężczyzna był już notowany za przestępstwa narkotykowe. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Kolejna akcja bełchatowskich policjantów z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Tym razem mundurowi zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Bełchatów. Schemat działania był standardowy. Najpierw wytypowali podejrzanego, a następnie złożyli mu wizytę. 24 listopada pojechali pod wytypowany adres.  

- Zastali 29-latka na terenie posesji. Poinformowany o celu policyjnej wizyty, mężczyzna twierdził, że nie ma żadnego związku z zakazanymi środkami. Jednak podczas przeszukania zajmowanego przez niego pokoju kryminalni znaleźli i zabezpieczyli blisko 100 gramów suszu marihuany - informują stróże prawa z bełchatowskiej jednostki policji. 

Mężczyzna był już wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe. Trafił do policyjnego aresztu. Tym razem usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator objął podejrzanego dozorem policyjnym.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Boisz się psów?
Podlaskie. Lepiej na to nie patrz! Nielegalna bimbrownia w opuszczonej oborze