Amatorka whisky wpadła na gorącym uczynku w jednym z marketów w Bełchatowie. Złapał ją czujny pracownik ochrony

i

Autor: RR

Amatorka whisky wpadła na gorącym uczynku w jednym z marketów w Bełchatowie. Złapał ją czujny pracownik ochrony

2021-06-16 16:41

Weszła do sklepu, do swojej torby spakowała 5 butelek whisky i jak gdyby nigdy nic przeszła przez linię kas. Ale chytry plan 36-latki z Pabianic się nie powiódł, bo ochrona miała ją na oku. Kobieta szybko trafiła do policyjnej celi. Okazało się, że była już wcześniej notowana za podobne przestępstwa.

15 czerwca w godzinach popołudniowych dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że pracownik ochrony sklepu przy ulicy Czyżewskiego w Bełchatowie ujął kobietę, która ukradła alkohol. Po przyjeździe mundurowych obsługa sklepu przekazała im sprawczynię.

Nieuczciwa klientka do swojej torby spakowała 5 butelek whisky. Z łupem o wartości ponad 500 złotych przeszła przez linię kas. Przy wyjściu z marketu została ujęta przez czujnego pracownika, który zaobserwował moment kradzieży. Odzyskany towar powrócił na sklepowe półki, a ujęta 36-letnia mieszkanka Pabianic spędziła noc w policyjnym areszcie. Mundurowi zabezpieczyli zapis monitoringu, który zarejestrował moment kradzieży - relacjonują bełchatowscy funkcjonariusze. 

Okazało się, że zatrzymana 36-latka była już wcześniej notowana za podobne przestępstwa. Ma na swoim koncie jeszcze inną kradzież. Kilka dni wcześniej w jednym z marketów w Pabianicach ukradła alkohol za blisko 600 złotych.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego śledczy przedstawili kobiecie zarzuty kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Lubisz jeździć na deskorolce?
Gmina sprzedała ziemię z mogiłą naszych bliskich