Awaria sieci ciepłowniczej w Bełchatowie. Szpital i kilkadziesiąt ulic bez dostaw ciepła

i

Autor: Urząd Miasta w Bełchatowie

Awaria sieci ciepłowniczej w Bełchatowie. Szpital i kilkadziesiąt ulic bez dostaw ciepła

2024-01-30 15:42

W rejonie ulicy Czaplinieckiej doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Jak informuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, o godz. 14 rozpoczęło się usuwanie usterki. W związku z tymi pracami odcięto dostawy ciepła do szpitala i kilkudziesięciu ulic. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin.

Awaria ma miejsce na ulicy Czaplinieckiej i aby ją naprawić konieczne było czasowe przerwanie dostaw ciepła do okolicznych budynków - w tym szpitala wojewódzkiego. Usuwanie usterki rozpoczęło się punktualnie o godzinie 14. Służby chciały to zrobić wcześniej, ale musiały poczekać, aż w szpitalu zostaną wykonane wszystkie planowane zabiegi. I tak się właśnie stało. Ekipa techniczna będzie pracować nieprzerwanie aż do naprawy uszkodzonego odcinka sieci.

- Awaria będzie dziś usunięta. Nie spodziewamy się jakichkolwiek kłopotów - powiedział Radiu Eska Bełchatów Grzegorz Zegarek, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bełchatowie.

Awaria ma być usunięta do godziny 20. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny padł kiedyś ofiarą oszustów?
Pamiętacie Grycanki? Oto co stało się z polskimi Kardashiankami!