Bełchatów będzie pozbawiony ciepłej wody. Kiedy nastąpi przerwa?

i

Autor: Urząd Miasta Bełchatowa

Bełchatów będzie pozbawiony ciepłej wody. Kiedy nastąpi przerwa?

2021-06-10 15:56

Tradycyjnie, jak co roku, będzie przerwa w dostawie ciepłej wody w Bełchatowie. Należy się jej spodziewać w dniach 14-18 czerwca i dotyczy wszystkich odbiorców PEC-u.

Bełchatowskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej prowadzi prace związane z przebudową sieci ciepłowniczej na os. Czaplinieckim. Jednocześnie trwają także roboty na kolejnych odcinkach magistrali napowietrznej. W związku z trwającą modernizacją w kilku rejonach Bełchatowa planowane są przerwy w dostawie ciepła.

• 14 – 18 czerwca – wszyscy Odbiorcy PEC w Bełchatowie oraz OSiR Wawrzkowizna

• 14 – 21 czerwca – os. Czaplinieckie bl. 1–4

Spółka podkreśla, że czas przerwy będzie uzależniony od postępu prowadzonych prac i może ulec skróceniu dla niektórych odbiorców.

Zaplanowane prace odbywają się w ramach projektu „Budowa i przebudowa systemu ciepłowniczego w Bełchatowie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014–2020 (POiŚ), Oś Priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, działanie 1.5. – Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy polskie kopalnie węgla powinny zostać zamknięte?
Rozpoczyna się Euro 2020